Profile

amin akbari

Contact Details

Bio

وی در مورد جلسه روز گذشته پیشکسوتان استقلال که در یک رستوران برگزار شد و دلیل حضور نداشتن وی در این جلسه گفت: آنها با من تماس گرفتند اما من گفتم که من در تهران نیستم زیرا در شمال هستم. در اینجا قرنطینه است و اجازه نمی دهند کسی شهر را ترک کند.

وی در اخبار استقلال افزود: مهم نیست که جلسه برگزار شود اما مهم نتیجه آن است. من همچنین به افشارزاده ، سعادتمند و سایر مدیران باشگاه گفتم که ایجاد استقلال بسیار آسان است زیرا این باشگاه موانع دارد اما متأسفانه هر کسی که موقعیتی را به دست می گیرد ساز خود را می زند. " در جلسه ای که چندی پیش با آقای سلطانی فر داشتیم ، وی گفت که نمی تواند مدیرعامل خوبی برای استقلال پیدا کند ، اما من به او گفتم مدیرعامل وجود دارد ، به شرطی که با او قرارداد ببندی و از او شغل بخواهی و به او برای کارش بپردازید ، نه برای همه کارها. اقتدار با خودش است.

به گزارش گروه اخبار پرسپولیس آبشار 24 ، چند ساعت قبل از بازی پرسپولیس با النصر عربستان سعودی ، کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم گرفت گلر شماره یک سرخپوشان را به مدت 6 ماه تنبیه کند تا او نتواند برای این تیم بازی کند. شوک بزرگی که یحیی گل محمدی را مجبور به استفاده از مهدی عبدی به جای الکثیر کرد اما این بازیکن با گلزنی در این مسابقه توانست جای خالی مهاجم محروم تیمش را پر کند. آل کثیر که در 6 بازی اخیر با پیراهن پرسپولیس توانسته 4 گل برای این تیم به ثمر برساند ، بر اساس اعلام سایت خبر ورزشی جدید ، در هتلی که در پرسپولیس اقامت داشت اقامت داشت تا شاهکار جانشین خود را از تلویزیون اتاق خود تماشا کند.